Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.06.2010, 17:33
Właśnie, że dobry. Możemy na najbardziej "prestiżowe" mecze zdążymy wrócić na R22

Chociaż z drugiej strony pewnie odpadnie Arka u siebie i wyjazd do Chorzowa.
Odpowiedz cytując