Temat
:
Terminarz na sezon 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
5
11.06.2010, 17:18
terminarz poje*ny 3 mecze pod rzad z Lechem,Cracovia i Legia... runda jesienna wydaje sie trudniejsza bo gramy w 2 i 3 kolejce oraz 11 i 12 (Lech i Cracovia ) na wyjezdzie
Ostatnio edytowane przez AS82 : 11.06.2010 o godz. 17:22.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82