Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7479
Stary 11.06.2010, 17:16
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Argentyna- nie wyjdzie z grupy. To warto zagrać.
już nie zaklinaj tej ekipy bo mi kupony nie wejdą

warto też grać na takie ekipy jak Honduras czy Korea Północna, że nie strzelą bramki
stawki całkiem przyjemne
Odpowiedz cytując