Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5674
Stary 11.06.2010, 17:00
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z Dawidowskim, Guła i Nowakiem to inna sprawa. Z Dawidowskiego i Guły to Wisla zrobila kaleki a Nowak ta kaleka juz jest. W Wisle pewnie by go calkowicie wykonczyli
Jak Dawidowski przyszedł do Wisły, to juz był "zepsuty". Garguła - ponowna operacja - przeciez to pech jest a nie wina Wisły.
Taki Kamil Oziemczuk co swego czasu był w Auxerre, zerwał tam po raz drugi więzadła, to też wina sztabu medycznego?

jedni mają końskie zdrowie, inni nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując