Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 11.06.2010, 15:47
Mi sie wydaje ze tacy Włosi słynący z opraw meczowych i dopingu nie pozwolą Cornym trąbić. Bo czuje sie jakby ktos wypuscil na stadion rój pszczół
Tak sie zastanawiam jak idzie to wytrzymac tam na trybunach? Kiedys na meczu Wisły(w 2000 gdzies tak) siedzial za mna kibic ktory mial taka wuwułolelele i zatrabil w nia to myslalem ze szalu dostane. A tam jest ich z 40 000 OO
Ostatnio edytowane przez LAB : 11.06.2010 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując