Mi sie wydaje ze tacy Włosi słynący z opraw meczowych i dopingu nie pozwolą Cornym trąbić. Bo czuje sie jakby ktos wypuscil na stadion rój pszczół

Tak sie zastanawiam jak idzie to wytrzymac tam na trybunach? Kiedys na meczu Wisły(w 2000 gdzies tak) siedzial za mna kibic ktory mial taka wuwułolelele i zatrabil w nia to myslalem ze szalu dostane. A tam jest ich z 40 000 OO