Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.06.2010, 15:27
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Już to chyba gdzieś pisałem, ale się powtórzę: podoba mi się co i jak Basałaj mówi. Scouting, marketing, pełny stadion, szkolenie młodzieży, boiska treningowe itd

Za jakiś czas zobaczymy czy tylko mówi czy działa też tak kolorowo jak to przedstawia
żeby spokojnie realizować te cele musi mieć zapewnione wyniki sportowe: walkę o mistrzostwo i przynajmniej niezły występ w LE to raz, a dwa - sam zrobi niewiele musi mieć odpowiednich ludzi i zobaczymy czy potrafi ich sobie dobrać.