murray napisał(a):

Górnik też tak cenił się z Zahorskim. Dziś gość nie jest wart funta kłaków..Optymalna cena za Sobiecha to 500tys e + koszulka Fabregasa zamiast kontraktu. Polski piłkarz na poziomie do wyciągnięcia za normalne pieniądze to Peszko i Jodłowiec. Reszta to miernoty nie warte zainteresowania lub za drogie vide Lewandowski, Nowak, Sadlok.