Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.06.2010, 15:25
murray napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport/1,67926,80...d_Lechowi.html
Lech nie kupi panów S, bo Ruch jest pazerny i nie sprzeda ich obu za 1,5 mln euro, tylko chce za jednego 2 mln!
Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać nad głupotą działaczy.
Górnik też tak cenił się z Zahorskim. Dziś gość nie jest wart funta kłaków..Optymalna cena za Sobiecha to 500tys e + koszulka Fabregasa zamiast kontraktu. Polski piłkarz na poziomie do wyciągnięcia za normalne pieniądze to Peszko i Jodłowiec. Reszta to miernoty nie warte zainteresowania lub za drogie vide Lewandowski, Nowak, Sadlok.
Odpowiedz cytując