Kontrowersyjna sprawa z karetką wygląda tak - owszem istnieje możliwość przejazdu karetki pogotowia przez Pawilon Medialny jednak nie jest to jedyna możliwość do dyspozycji służb medycznych pozostają też 3 wjazdy między trybunami. Nigdzie nie jest powiedziane czy tez narysowane że ambulans będzie stał podczas meczu w pawilonie.
Cytat:
mav23 co powiesz na temat elewacji stadionu? będzie czyszczona, malowana itp. ? bo takie sprzeczne info było na forum
|
Projekt S.A zakładał wykonanie elewacji stadionu z betonu architektonicznego w części kolorowej barwionego w masie który nie wymaga malowania, wykonawca w porozumieniu z inwestorem dokonał zmiany na zwykły beton konstrukcyjny który teraz ma zostać oszlifowany i pomalowany.