|
Moje zdanie jest takie, że za te 200tyś Euro to można kupić 2-3 wyróżniających się zawodników z naszych niższych lig i wcale nie trzeba wojaży na Bałkany. To powinien być priorytet. Szukać w ligach w Małopolsce lub też okolicznych, a efekty same przyjdą. Szkoda tylko, że tu jest wszystko na teraz, a nie daje się czasu na zbudowanie czegoś konkretnego. Co do Nowaka to moje zdanie jest takie, że szkoda na niego kasy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|