Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2424
Stary 11.06.2010, 14:55
To coś na szybko przed pierwszym meczem.

Z kraju, któremu będę mdz. in. kibicować na tych Mistrzostwach , ale nie liczę na więcej niż ćwierćfinal

Niedawno było huczne otwarcie tego obiektu :





Co to za budowla, gdzie i kto zaprojektował ?

Podpowiedź :





.
Ostatnio edytowane przez Ela : 12.06.2010 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując