Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10548
Stary 11.06.2010, 14:31
Czarny napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy mecz na obiekcie przy Reymonta ma się odbyć 15 lipca. Biorąc pod uwagę ile dotychczas ułożono krzesełek, ile im to zajęło i ile jeszcze zostało do ułożenia, to mam wątpliwości, czy się wyrobią. mam nadzieje, że przyspieszą z tymi pracami.
Myślisz że żeby móc grać przy trybunie wschodniej wystarczy zamontować krzesełka? Tam jest jeszcze sporo roboty w środku, a przede wszystkim popatrz sobie jak wygląda na dzień dzisiejszy ul. Reymana... Na razie nie ma żadnych konkretów co do udostępnienia tej ulicy dla pieszych, więc nie wiadomo czy pierwszy mecz w lipcu Wisła zagra na Reymonta... Na Hutniku jak wiadomo nie da się grać w LE, więc zapewne Sosnowiec - na to się szykujcie.
Odpowiedz cytując