Mahamed_isin Sahad napisał(a):

Ryzykowna decyzja. Albo się sprawdzi albo nie. Ale jeśli się sprawdzi ale w innym klubie to pozostanie nam tylko narzekanie i smutek że znów była okazja i ja zaprzepaścilismy.
W tym sezonie mieliśmy Brożka bez formy który się przełamać nie mógł i Marcelo strzelca 7bramek który jest obrońcą!!
Nam trzeba porządnych dwóch napastników. Kogoś kto oprócz Brożka będzie równorzędnym partnerem który będzie strzelał!!
Jak z duecie Żurawsk - Frankowski
Jeśli mamy walczyć o dalsze rundy Ligi Europejskiej a przede wszystkim o fazę grupową to trzeba troche kasy wyłożyć!
I wzmocnić każdą formacje!!
Co do Nowaka może się przydać. Jako rezerwowy w razie kontuzji. Wystarczy tylko zaryzykować i go sprowadzić póki nie jest drogi.
|
Wątpię, żeby chciał spełniać u nas rolę rezerwowego, raczej pójdzie tam gdzie mu więcej dadzą ( Polonia Warszawa ?) i gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie patrząca na turniej E2012.
Nie jest drogi i droższy już nie będzie bo kończy mu się kontrakt.