Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5661
Stary 11.06.2010, 13:00
Mahamed_isin Sahad napisał(a):Wyświetl post
Ryzykowna decyzja. Albo się sprawdzi albo nie. Ale jeśli się sprawdzi ale w innym klubie to pozostanie nam tylko narzekanie i smutek że znów była okazja i ja zaprzepaścilismy.
W tym sezonie mieliśmy Brożka bez formy który się przełamać nie mógł i Marcelo strzelca 7bramek który jest obrońcą!!

Nam trzeba porządnych dwóch napastników. Kogoś kto oprócz Brożka będzie równorzędnym partnerem który będzie strzelał!!
Jak z duecie Żurawsk - Frankowski

Jeśli mamy walczyć o dalsze rundy Ligi Europejskiej a przede wszystkim o fazę grupową to trzeba troche kasy wyłożyć!
I wzmocnić każdą formacje!!

Co do Nowaka może się przydać. Jako rezerwowy w razie kontuzji. Wystarczy tylko zaryzykować i go sprowadzić póki nie jest drogi.

Wątpię, żeby chciał spełniać u nas rolę rezerwowego, raczej pójdzie tam gdzie mu więcej dadzą ( Polonia Warszawa ?) i gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie patrząca na turniej E2012.
Nie jest drogi i droższy już nie będzie bo kończy mu się kontrakt.
Odpowiedz cytując