Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10546
Stary 11.06.2010, 12:22
Czarny napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy mecz na obiekcie przy Reymonta ma się odbyć 15 lipca. Biorąc pod uwagę ile dotychczas ułożono krzesełek, ile im to zajęło i ile jeszcze zostało do ułożenia, to mam wątpliwości, czy się wyrobią. mam nadzieje, że przyspieszą z tymi pracami.
Podobno na ułożenie krzesełek mają czas do 26 czerwca...czyli w zasadzie 2 tyg.
Ale do 15lipca jest to wykonalne, wystarczy, że od poniedziałku zaangażują więcej ludzi


P.S prowadzone sa jakies prace nocne na zachodniej? pogoda ewidentnie sprzyja, ale ja nie dostrzegłem nocą, by palone były tam jakies swiatła...
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 11.06.2010 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując