|
Jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy mecz na obiekcie przy Reymonta ma się odbyć 15 lipca. Biorąc pod uwagę ile dotychczas ułożono krzesełek, ile im to zajęło i ile jeszcze zostało do ułożenia, to mam wątpliwości, czy się wyrobią. mam nadzieje, że przyspieszą z tymi pracami.
|