Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10544
Stary 11.06.2010, 12:08
Jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy mecz na obiekcie przy Reymonta ma się odbyć 15 lipca. Biorąc pod uwagę ile dotychczas ułożono krzesełek, ile im to zajęło i ile jeszcze zostało do ułożenia, to mam wątpliwości, czy się wyrobią. mam nadzieje, że przyspieszą z tymi pracami.
Odpowiedz cytując