Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 11.06.2010, 11:11
Było EKSTRA!!!!
Ale przed 4 kwartą byłem pełen najczarniejszych myśli. Czekam teraz na ostatni mecz w Bostonie.
Ostatnio edytowane przez stawski : 11.06.2010 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując