|
Co do godzin to wiecie, tam jest "zima" ... więc i to pewnie miało wpływ na to, że nie chcieli zaczynać ostatniego meczu koło 21. Wtedy masz 12-13st.
Swoją drogą, "popisał" się wczoraj w tym temacie Kraśko w wiadomościach: "U nas 30 stopni, a co jak jest 40 s t o p n i, trzeba biegać 90min i zdobyć Mistrzostwo Śwata? Od jutra w TVP".
|