Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10535
Stary 11.06.2010, 10:40
jeszcze kamerka 360 stopni widok z pawilony, z południowej, od strony Błoń

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...ly_Krakow.html

dobre
Ostatnio edytowane przez massoud : 11.06.2010 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując