filip74 napisał(a):

|
Parę stron wcześniej wkleiłem Ci zdjęcie ze schodami na trybunie D , a Ty dalej chcesz montować schody tam gdzie już istnieją . Dodam Ci że takie są zamontowane jak na tej fotce przy każdym zejściu z trybuny.
|
Zwracam honor, z rozpędu pisałem i zapomniałem o tych schodach.
Co do wypowiedzi Niedziałkowskiej:
Cytat:
|
[A jak wygląda sprawa wykończenia trybuny północnej?
|
Cytat:
|
Zakładaliśmy, że udostępnimy ją w takim zakresie, który umożliwiłby wpuszczanie kibiców. W obecnej sytuacji doszło nam jednak zabezpieczenie przeciwpożarowe zgodnie z nowymi wymogami. Rozmawiałam z prezesem Basałajem na temat wyglądu trybuny północnej. Jeszcze nie określił, jak jego zdaniem ma wyglądać powierzchnia komercyjna pod trybuną. Nie będziemy zatem stawiać ścianek, żeby nie okazało się, że za chwilę trzeba wszystko zmieniać. Zrobimy to zatem w sierpniu.
|
Jaka komercja? Jakie ścianki?
Kondygnacja 00:
Kondygnacja +1
Oczywiście da się zorganizować przestrzeń jako klub kibica z magazynami na flagi itd, jednak żadnej większej komercji to oni na tej trybunie nie zrobią. Znowu karmią nas bajką o złej komercji, która im strasznie przeszkadza.