rav napisał(a):

|
Tak na logikę: wylewać daszek i składać dach można niemal równocześnie.
|
No tak masz rację, ale w tej budowie brakuje logiki od początku....równie dobrze już teraz mogli by składac dach za zachodnia...cz tez wylewac ostatnie stopnie na zachodniej by jak najszybciej zaczac stawiac daszek, ale niestety tak sie nie dzieje