Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 11.06.2010, 09:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
to odbiera chec oglania meczow ,ale na szczescie na meczach nie afrykanskich druzyn mam nadzieje ze ich nie uslysze ,no chyba ze Anglicy zaczna trabic

A trzeba też dodać że na meczach nie afrykańskich będą też miejscowi i to mnie martwi najbardziej, zakichane trąbki, myśle że o Anglików możemy być spokojni
Odpowiedz cytując