Coglin napisał(a):

tekst o nowych wymogach p.poz. na kilometr wali sciema.
no chyba, ze ktos ma jakies info, ze zeczywiscie cos sie zmienilo ostatnio.
|
Prawdopodobnie od wybudowania tej trybuny w obecnym jej stanie do dnia dzisiejszego przepisy się zmieniły. Tak rok czy dwa lata temu

Po prostu sobie o tym zapomnieli, a teraz na to zwalają.
Tylko skoro tak - czy na bliźniaczej trybunie E też konieczne są przeróbki...?
Mój scenariusz na najbliższe tygodnie: miasto będzie torpedować rozmowy z Wisłą. Jako że jest kolejna obsuwa w terminach, to na początku lipca powie się, że stadion wprawdzie jest gotów do gry przy jednej trybunie, ale umowy z Wisłą nie ma, więc mecz będzie na Hutniku.
zbymak napisał(a):

|
Jak dla mnie to kolejna sciema .Mnie ciekawi jedno jakim cudem w sierpniu bedzie oświetlenie działać tzn dach trybuny zachdniej bedzie już gotowy?.Jak sie dowiem co i jak to napisze
|
Teoretycznie wystarczy główna konstrukcja dachu i masztów + lampki, bez wypełnienia tymi "dachówkami" poliwęglanowymi.