Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10528
Stary 11.06.2010, 09:17
Coglin napisał(a):Wyświetl post
tekst o nowych wymogach p.poz. na kilometr wali sciema.

no chyba, ze ktos ma jakies info, ze zeczywiscie cos sie zmienilo ostatnio.
Prawdopodobnie od wybudowania tej trybuny w obecnym jej stanie do dnia dzisiejszego przepisy się zmieniły. Tak rok czy dwa lata temu Po prostu sobie o tym zapomnieli, a teraz na to zwalają.
Tylko skoro tak - czy na bliźniaczej trybunie E też konieczne są przeróbki...?

Mój scenariusz na najbliższe tygodnie: miasto będzie torpedować rozmowy z Wisłą. Jako że jest kolejna obsuwa w terminach, to na początku lipca powie się, że stadion wprawdzie jest gotów do gry przy jednej trybunie, ale umowy z Wisłą nie ma, więc mecz będzie na Hutniku.

zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to kolejna sciema .Mnie ciekawi jedno jakim cudem w sierpniu bedzie oświetlenie działać tzn dach trybuny zachdniej bedzie już gotowy?.Jak sie dowiem co i jak to napisze
Teoretycznie wystarczy główna konstrukcja dachu i masztów + lampki, bez wypełnienia tymi "dachówkami" poliwęglanowymi.
Ostatnio edytowane przez rav : 11.06.2010 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując