Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10524
Stary 11.06.2010, 08:53
farben napisał(a):Wyświetl post
Miasto: kibice Wisły Kraków wrócą na Reymonta w lipcu

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ipcu,id,t.html

Ale pierd*****e!! Czekają z D na decyzje Wisły od 2008 roku, tak To jakim cudem udało się wykończyć E dla kibiców? Jak to możliwe? Miasto zrobiło to bez zgody Wisły? To potrzebowali do tego zgody A przepraszam te przepisy przeciwpożarowe to weszły w życie wczoraj?
Odpowiedz cytując