farben napisał(a):

Ale pierd*****e!! Czekają z D na decyzje Wisły od 2008 roku, tak

To jakim cudem udało się wykończyć E dla kibiców? Jak to możliwe? Miasto zrobiło to bez zgody Wisły? To potrzebowali do tego zgody

A przepraszam te przepisy przeciwpożarowe to weszły w życie wczoraj?