Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5647
Stary 11.06.2010, 08:40
nie dla Nowaka, raz ze czesto lapie kontuzje a dwa ze u nas lekarze to by sie z nim meczyli rok czy dwa i by byl drugim Dawidowskim.
Znajac nasze szczescie Nowak na dzien dobry by zerwal wiezadla i co najmniej rok by nie gral.

Odpowiedz cytując