Z tym ruchem okrężnym w pawilonie to dobra faza jest

Ponoć od poczatku było wiadome że karetka będzie wyjeżdżać z pawilonu. Tymi szerokimi wjazdami pod E i D będa wpuszczane tygrysy. Stadion ma byc wielofunkcyjny i O. pomyślał także o igrzyskach.
A tak na poważnie to odpowiedź na interpelacje to nie jest już policzek, on nam pluje w twarz, ma nas za nic. W nastepnej interpelacji trzeba zadać pytanie czy stadion budowany od 6 lat ma jakąś datę zakończenia budowy? Jeśli ona jest to jakie są kary za niedotrzymanie terminu? Oczywiście wiem że nie ma czegoś takiego ale chciałbym coś usłyszeć żeby mieć się do czego odnieść.