|
[QUOTE=Wojtas;911587]Przeciez Smuda został wybrany przez ten beton z PZPN nie dlatego ze jest super tylko dla tego ze przy nim oni i cala reszta bedzie miala super.
Troche pogada,pokrzyczy ,i jakos sklad posklada a na pracodawcow i caly system szkolenia zlego slowa nie powie.
Może i ten beton go wybrał ale zauważ że ciężko o bardzo dobrego trenera.
Smuda był najlepszy w tym czasie po sukcesach z Lechem i go wybrano.
Poza Smudą, Kasperczakiem i Skorza
Nie licząc tych starszysz którzy już pracowali na stanowisku selekcjonera.
To pozostaje na trener z zagranicy na którego nas po prostu nie stać!
"Najważniejsze w życiu to by nauczyć się,
które mosty przekraczać a które palić"
"Silnym jest ten kto przezwycięża innych
Wielkim jest ten kto przezwycięża sam siebie"
Mam pomysł na grę przez przeglądarkę
Chetnie go sprzedam w 65%
Wszystko już opisane.
|