Wyświetl pojedynczy post
Mahamed_isin Sahad
Junior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Tam gdzie psy ..... szczekają

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 11.06.2010, 07:58
[QUOTE=Wojtas;911587]Przeciez Smuda został wybrany przez ten beton z PZPN nie dlatego ze jest super tylko dla tego ze przy nim oni i cala reszta bedzie miala super.
Troche pogada,pokrzyczy ,i jakos sklad posklada a na pracodawcow i caly system szkolenia zlego slowa nie powie.

Może i ten beton go wybrał ale zauważ że ciężko o bardzo dobrego trenera.
Smuda był najlepszy w tym czasie po sukcesach z Lechem i go wybrano.

Poza Smudą, Kasperczakiem i Skorza

Nie licząc tych starszysz którzy już pracowali na stanowisku selekcjonera.
To pozostaje na trener z zagranicy na którego nas po prostu nie stać!
"Najważniejsze w życiu to by nauczyć się,
które mosty przekraczać a które palić"


"Silnym jest ten kto przezwycięża innych
Wielkim jest ten kto przezwycięża sam siebie"

Mam pomysł na grę przez przeglądarkę
Chetnie go sprzedam w 65%
Wszystko już opisane.
Odpowiedz cytując