Trudno się z tobą rozmawia. Staram Ci się udowodnić, popierając to twardymi dowodami, że p. Glik się wogóle nie wyróżnia. Statystyki wyraźnie wręcz wskazują, że nawet jak na poziom ekstraklasy jest on słabym obrońcą.
Ty natomiast rzuczasz hasłami, że jest przyszłościowy, wyróżniajacy się i wogóle cud miód i orzechy. Czy moje oczekiwanie, żeby poprzeć te opinie jakims faktem, to za dużo?
Cytat:
|
na naszą ekstraklase styknie, bo w pucharach i tak nie mamy szans
|
Jeżeli taka jest twoja wizja Wisły, to rozumiem dlaczego nie możemy się dogadać.