Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5644
Stary 11.06.2010, 07:38
Trudno się z tobą rozmawia. Staram Ci się udowodnić, popierając to twardymi dowodami, że p. Glik się wogóle nie wyróżnia. Statystyki wyraźnie wręcz wskazują, że nawet jak na poziom ekstraklasy jest on słabym obrońcą.

Ty natomiast rzuczasz hasłami, że jest przyszłościowy, wyróżniajacy się i wogóle cud miód i orzechy. Czy moje oczekiwanie, żeby poprzeć te opinie jakims faktem, to za dużo?

Cytat:
na naszą ekstraklase styknie, bo w pucharach i tak nie mamy szans
Jeżeli taka jest twoja wizja Wisły, to rozumiem dlaczego nie możemy się dogadać.
Odpowiedz cytując