Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10520
Stary 11.06.2010, 00:07
rav napisał(a):Wyświetl post
A co do karetki, czy mi się źle zdaje, że ona będzie stała za okrąglakiem, poza stadionem? Ten wjazd (pojazd zmieści się spokojnie) jest na wypadek, gdyby coś się stało, a nie tak, że na każdym meczu karetka będzie przejeżdżać przez okrąglak. Oby nigdy nie musiała.

Ktoś ma inne zdanie?
Dobra, ale czemu karetka nie może wjeżdżać tymi dziurami pod D? Czemu droga przez okrąglak miałaby być główną drogą wjazdu a nie jedną z 4 (w razie gdyby tamtymi się nie dało wjechać)?
Odpowiedz cytując