rav napisał(a):

A co do karetki, czy mi się źle zdaje, że ona będzie stała za okrąglakiem, poza stadionem? Ten wjazd (pojazd zmieści się spokojnie) jest na wypadek, gdyby coś się stało, a nie tak, że na każdym meczu karetka będzie przejeżdżać przez okrąglak. Oby nigdy nie musiała.
Ktoś ma inne zdanie?
|
Dobra, ale czemu karetka nie może wjeżdżać tymi dziurami pod D? Czemu droga przez okrąglak miałaby być główną drogą wjazdu a nie jedną z 4 (w razie gdyby tamtymi się nie dało wjechać)?