Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JokerSkawina
Member
Od: 02.2008
Offline
#
2523
10.06.2010, 23:34
Sprzedam bilety Wisly 1991-2010 wiecej na priv
Czy wygrywasz czy nie zawsze Ja kocham Cię w moim sercu Wisła i na dobre i na złe
JokerSkawina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JokerSkawina
Znajdź inne posty napisane przez JokerSkawina