Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10516
Stary 10.06.2010, 22:49
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Przeszło tak bez echa, że mamy człowieka na forum z biura Obtułowicza. Myślę, że teraz mamy szanse na szybsze odpowiedzi niż te z interpelacji, gdyż mav23 mógłbym co nieco się dowiedzieć i rozwiać niektóre wątpliwości.

Dlatego piszmy jak coś do mav23!!!!!!!

mav23 co powiesz na temat elewacji stadionu? będzie czyszczona, malowana itp.? bo takie sprzeczne info było na forum

mav23 - ja mam pytanko czy wasze biuro dostarczyło juz wszystkie potrzebne projekty Polimexowi jesli nie to na jakim etapie jestescie
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując