bravelukas napisał(a):

Przeszło tak bez echa, że mamy człowieka na forum z biura Obtułowicza. Myślę, że teraz mamy szanse na szybsze odpowiedzi niż te z interpelacji, gdyż mav23 mógłbym co nieco się dowiedzieć i rozwiać niektóre wątpliwości.
Dlatego piszmy jak coś do mav23!!!!!!!
mav23 co powiesz na temat elewacji stadionu? będzie czyszczona, malowana itp. ? bo takie sprzeczne info było na forum
|
mav23 - ja mam pytanko czy wasze biuro dostarczyło juz wszystkie potrzebne projekty Polimexowi

jesli nie to na jakim etapie jestescie
