Kordel_Walker napisał(a):

|
Ja wiem czy stare wizualizacje? Cały czas były wizualizacje z dwupiętrowymi trybunami, dopiero wychodzi na to, że miesiąc temu zmienili koncepcje i będą robić trybuny jednopoziomowe..choć może było wiadomo o tym dłużej. W temacie nie jestem ..
|
Przynajmniej ta Wisły jest stara jak świat
A tu piękne porównanie co zrobiono w ciągu roku w Gdańsku
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11326
BTW zauważyliście jakie śmieszne stopnice są w Gdańsku (nie mówie że złe ale takich nie widziałem)
To przejście wydaje mi się nieco za wąskie żeby mogła przejść jedna osoba koło drugiej
Edit
Rzeczywiście przegapiłem nico podpis, a czytałem komentarze ze potrzebny remont.
Dzieki ;P
Ale nie zmienia to faktu że stropy na ich starej trybunie pękają, a całość przecieka