Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 10.06.2010, 22:43
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem czy stare wizualizacje? Cały czas były wizualizacje z dwupiętrowymi trybunami, dopiero wychodzi na to, że miesiąc temu zmienili koncepcje i będą robić trybuny jednopoziomowe..choć może było wiadomo o tym dłużej. W temacie nie jestem ..
Przynajmniej ta Wisły jest stara jak świat

A tu piękne porównanie co zrobiono w ciągu roku w Gdańsku

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11326

BTW zauważyliście jakie śmieszne stopnice są w Gdańsku (nie mówie że złe ale takich nie widziałem)



To przejście wydaje mi się nieco za wąskie żeby mogła przejść jedna osoba koło drugiej


Edit
Rzeczywiście przegapiłem nico podpis, a czytałem komentarze ze potrzebny remont.
Dzieki ;P

Ale nie zmienia to faktu że stropy na ich starej trybunie pękają, a całość przecieka
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 11.06.2010 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując