Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10514
Stary 10.06.2010, 22:33
Przeszło tak bez echa, że mamy człowieka na forum z biura Obtułowicza. Myślę, że teraz mamy szanse na szybsze odpowiedzi niż te z interpelacji, gdyż mav23 mógłbym co nieco się dowiedzieć i rozwiać niektóre wątpliwości.

Dlatego piszmy jak coś do mav23!!!!!!!

mav23 co powiesz na temat elewacji stadionu? będzie czyszczona, malowana itp.? bo takie sprzeczne info było na forum
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 10.06.2010 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując