Przeszło tak bez echa, że mamy człowieka na forum z biura Obtułowicza. Myślę, że teraz mamy szanse na szybsze odpowiedzi niż te z interpelacji, gdyż mav23 mógłbym co nieco się dowiedzieć i rozwiać niektóre wątpliwości.
Dlatego piszmy jak coś do mav23!!!!!!!
mav23 co powiesz na temat elewacji stadionu? będzie czyszczona, malowana itp.

? bo takie sprzeczne info było na forum