Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24628
Stary 10.06.2010, 22:27
Na razie to jest nie dobrze , jeżeli chodzi o nasze zakupy. Każdy się zbroi , Legia dała nam świetny tego przykład. Na dzień dzisiejszy wyglądają już mocniej. U nas na razie bilans - 2 ( BA , Alvarez ) , Burliga prawdopodobnie nie wykuruje się na początek rundy , także juz jest problem z prawą obroną. Nie wiadomo , co z Łukaszem Gargułą.. aj nie ciekawie nam się to wszystko zapowiada na dzień dzisiejszy.. Zresztą do 6 sierpnia jest jeszcze trochę czasu a już się boje o Głowę i Marcelo. Nawet pasy się zbroja ( Radomski ) i Lech właśnie zakontraktował Kiełba. Peszko i Lewandowski nie odeszli jeszcze i wcale to nie jest pewne , także konkurencja się zbroi a my stoimy w miejscu..Zobaczymy co z tym golkiperem jeszcze wyjdzie. Nawet Polonia się zbroi ( Rachwał , Onyszko ) i jeszcze walczą o Sadloka , Sobiecha oraz Nowaka. coś mam złe przeczucia ,że znacznie się nie wzmocnimy przed początkiem rundy , niestety coś mi tak mówi. a my jak nikt inny tych wzmocnień potrzebujemy..
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując