Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24627
Stary 10.06.2010, 22:26
@WISŁAZWE Rozumiem Cię, my możemy gadać, a oni zrobią swoje! Czasami mam wrażenie, że jedynymi osobami wiedzącymi jak zarządzać klubem są kibice... cóż taki nasz los, trzeba czekać! JJJBG!
Odpowiedz cytując