Wojtas napisał(a):

Patrzac na to co sie dzieje u nas to stadion Wisly zaczyna byc synonimem groteski, czy absurdu
Dzis czytam ze moziwle ze zagramy LE na Hutniku,......ciekaw jestem kto jest za ten burdel odpowiedzialny i jak to mozliwe ze dajemy sie tak robic w konia.
|
Nie bylo prezesa ani jednej kompetetnej osoby w klubie to Majcher z kumplami z Cracovi robilo co chcieli i mysleli jak by nam tu zycie uprzykszyc.