Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10512
Stary 10.06.2010, 22:05
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Patrzac na to co sie dzieje u nas to stadion Wisly zaczyna byc synonimem groteski, czy absurdu

Dzis czytam ze moziwle ze zagramy LE na Hutniku,......ciekaw jestem kto jest za ten burdel odpowiedzialny i jak to mozliwe ze dajemy sie tak robic w konia.
Nie bylo prezesa ani jednej kompetetnej osoby w klubie to Majcher z kumplami z Cracovi robilo co chcieli i mysleli jak by nam tu zycie uprzykszyc.
,
Odpowiedz cytując