Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10509
Stary 10.06.2010, 21:17
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nowione/34400/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._wyzszy/34233/

Po tych zdieciach widac ze z wjazdem jak i wyjazdem nie bedzie problemow bo spokojnie mozna tam wjechac autokarem, miejsca jest sporo. Wjazd i wyjazd jest na obu koncach trybuny wiec nic tam nie trzeba manewrowac, a wjechac i wyjechac po luku to taki kierowca z zamknietymi oczami potrafi.

Odnosnie tej nieszczesnej karetki w okraglaku, to przypadkiem z okraglaka nie bedzie wyjscia z szatni zawodnikow na plyte boiska? bo jak tak tologiczne jest zrobic tam wjazd dla karetki na wypadek jakiejs powaznej kontuzji zawodnika blisko z obu szatni a nie bieganie z nim po schodach na noszach. A tak wjada zabiora a nie beda gonic po parkingu w deszczu.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 10.06.2010 o godz. 21:28.
,
Odpowiedz cytując