rav napisał(a):

O "Scanii" nie ma co wspominać - informacja okazała się nieporozumieniem.
A co do karetki, czy mi się źle zdaje, że ona będzie stała za okrąglakiem, poza stadionem? Ten wjazd (pojazd zmieści się spokojnie) jest na wypadek, gdyby coś się stało, a nie tak, że na każdym meczu karetka będzie przejeżdżać przez okrąglak. Oby nigdy nie musiała.
Ktoś ma inne zdanie?
|
Jeśli chodzi o karetke to szkoda nawet pisać bo to chyba s-f.Teraz odniose sie do slawnej już marki Scania.Napisane to było z lekką ironia ale nie całkowicie.Bo z moich informacji wiem ,ze byla taka sytuacja ze ciezarowka jak wjechała pod trybune wjazdem to miala problem z zakretem w środku i ktoś powiedział ciekawe jak tu poradzi sobie duzy autokar.Z tego wyniklo cale zamieszanie .Tylko teraz pytanie czy to nie bedzie prawda jak rzeczywiscie autokar sie nie zmieści Sami widzimy ile bubli wychodzi na bieżąco a ile jescze wyjdzie ? Mam nadzieje ,ze normalni kibice zrozumieli gdzie była ironia w tym wszystkim