Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10503
Stary 10.06.2010, 20:30
Panowie (i Panie)! Najtragiczniejsze jest to, że już nam tylko sarkazm został i jużnikt się nawet nie wścieka (no, prawie nikt) że cośtam to skandal itd.
Już tylko śmiejemy się przez łzy...
Odpowiedz cytując