Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10493
Stary 10.06.2010, 18:25
Ale syf. To wygląda jakby miało być oddane do użytku za rok. Ja się nie łudzę - będziemy grac pierwszą rundę na Hutniku. Nie dość, że budują archaiczny kurnik (nowoczesne kurniki wyglądają ładniej, nie mówiąc o stadionach) to jeszcze nie mogą się wyrobić na czas. Żal...
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.06.2010 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując