Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24623
Stary 10.06.2010, 17:55
O ile dobrze pamiętam to pan Turzański powiedział że "prowadzimy intensywną rekrutację do zespołu". Ciekawi mnie czy powiedział to żeby zamknąć usta kibicom, czy naprawdę co się szykuje. Z drugiej strony jeśli jego słowa są nieprawdą to po nieudanym okienku mogą zostać mu wypomniane. Powinien więc postawić sprawę jasno: albo "będą transfery" albo "przykro mi odpuszczamy to okienko, liczymy na waszą wierność i obecność przy Reymonta w dużej liczbie pomimo braku wzrostu jakości sportowej" ...tak właśnie....
Odpowiedz cytując