Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline
#
295
10.06.2010, 17:44
DominoForza
napisał(a):
nie zgodze sie z Toba kolego ,zbrodnia jest stawianie w jednej lidze Absolwenta i Sobieskiego.Jak zaczynalem "przygode" z wodka to absolwent byl nie bardzo dobra wodka a dobra i zjadliwa ,teraz to tylko wspomnienie Sobieski jest mniej wiecej do niej jak Polska reprezentacja nie do Hiszpanow a do Portugalii czyli tak czy siak duzo lepsza.Wodka Stock jak wchodzila bardzo mi wpadla w gardlo ale kupilem ja na dwie imprezy z rzedu i calkiem inny alkohol ,czysta zoladkowa ok ona kiedys i dzis jest ok ,jesczcze jej kuzynka "delux" jak pajeczyna w kieszenie to wole ja od absolwenta.Wiadomo nie ma to jak wodka Finlandia limonka
ale na czeste "degustacje" oproznila by kieszen do zera ,sa tansze i dobre alkohole
Soplica , Sobieski, i zawsze dobra Wyborowa
przeciez czysta zaladkowa a delux to to samo
TYLKO WISŁA
Kamil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil
Znajdź inne posty napisane przez Kamil