Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10489
Stary 10.06.2010, 16:14
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie ma szczeliny? a co jest między pawilonem a trybuną główną? Jebana szczelina i to pewnie tamtedy będa wjeżdżać. Jeśli nie to sam nie wiem którędy. Ponoć jest pomysł że będzie wyjeżdżać razem z zawodnikami z szatni.

Że niby jaka szczelina?

Nie widzę technicznej możliwości przejazdu przez okrąglak - jedyny "wjazd i wyjazd" z niego to najnormalniejsze drzwi, na oko o szerokości 2m. Wjazd dla karetek musi mieć przepisowo bodajże min 4,5m.
Wjazdy dla autokarów mają po 4,5m szerokości, więc żaden autobus nie powinien mieć problemu z wjechaniem tam.
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
http://img153.imageshack.us/f/cotoo.jpg/
sory za głupie pytanie... ale czy to nie będzie przypadkiem, skybox? jak się mylę to mnie poprawcie
To co zaznaczyłeś to narożnik trybuny zachodniej - u góry będzie pusty, a między poziomami trybun na kondygnacji +1 będą skyboksy, przy skrajnej części od trybuny północnej będzie wyjście z restauracji na mały balkonik.
Odpowiedz cytując