pan Dudi napisał(a):

|
A ja coś czuję, że Argentyna nie wygra...
|
a Uche strzeli hattricka

)
nie zdziwiłbym się jakby nawet przegrali ale mocno w****ił no ale przy tym byłym gwiazdorze trenerze który zrobił z siebie pana i władce zawodnicy wiedzą,że mogą już nie pograć w pierwszym składzie jak będzie blamaż
a afrykańskich drużyn nigdy nie ceniłem i chociaż ta Nigeria jest niewiadomą to z tych pierwszych meczów w które są zawsze niespodzianką( przypomnę nasz pierwszy mecz z Koreą

ten wydaje się być dobrym posunięciem
wydaje się!!

))