Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7458
Stary 10.06.2010, 15:59
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A ja coś czuję, że Argentyna nie wygra...
a Uche strzeli hattricka)

nie zdziwiłbym się jakby nawet przegrali ale mocno w****ił no ale przy tym byłym gwiazdorze trenerze który zrobił z siebie pana i władce zawodnicy wiedzą,że mogą już nie pograć w pierwszym składzie jak będzie blamaż
a afrykańskich drużyn nigdy nie ceniłem i chociaż ta Nigeria jest niewiadomą to z tych pierwszych meczów w które są zawsze niespodzianką( przypomnę nasz pierwszy mecz z Koreą ten wydaje się być dobrym posunięciem
wydaje się!!))
Odpowiedz cytując