joshi napisał(a):

|
a co to znaczy mierzony autosanem? przecież są określone normy dotyczące szerokości dróg, wjazdów dojazdów itp.
|
Pewnie jest zgodne z normą ale może Scania jest szersza.
Wjazdy boczne są napewno wystarczające w koncu tiry i dźwigi śmiagają.Nie wiem czy coś się nie zmieni przez fosy ale to wszystko jest nielogiczne .Mam nadzieję że pojawi sie wkrótce sprostowanie że to wszystko jakaś pomyłka