rafal777 napisał(a):

|
Jak nie ma szczeliny? a co jest między pawilonem a trybuną główną? Jebana szczelina i to pewnie tamtedy będa wjeżdżać. Jeśli nie to sam nie wiem którędy. Ponoć jest pomysł że będzie wyjeżdżać razem z zawodnikami z szatni.
|
Przez tę "jebaną szczelinę" karetka na pewno się nie zmieści
Arapaho napisał(a):

Miały być ale wisla.krakow.pl podała że wolą pawilon (pewnie bardzie ekskluzywnie) i jeszcze budują pomost dla karetki .
A teraz poważnie - nie wierzcie w te brednie o pawilonie.Przecież to nie możliwe technicznie , którędy by miała karetka wjeżdzać?Bo wyjeżdzać to jeszcze wiem. Fotograf sie upił i głupotę wpisał na stronie.Ot co.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybrana//37461/ a tu wg. ciebie co jest budowane?
tomasz_19 napisał(a):

NIE. Tu jest narożnik dla kibiców.