Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10481
Stary 10.06.2010, 15:34
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie ma szczeliny? a co jest między pawilonem a trybuną główną? Jebana szczelina i to pewnie tamtedy będa wjeżdżać. Jeśli nie to sam nie wiem którędy. Ponoć jest pomysł że będzie wyjeżdżać razem z zawodnikami z szatni.
Przez tę "jebaną szczelinę" karetka na pewno się nie zmieści

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Miały być ale wisla.krakow.pl podała że wolą pawilon (pewnie bardzie ekskluzywnie) i jeszcze budują pomost dla karetki .
A teraz poważnie - nie wierzcie w te brednie o pawilonie.Przecież to nie możliwe technicznie , którędy by miała karetka wjeżdzać?Bo wyjeżdzać to jeszcze wiem. Fotograf sie upił i głupotę wpisał na stronie.Ot co.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybrana//37461/ a tu wg. ciebie co jest budowane?

tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
http://img153.imageshack.us/f/cotoo.jpg/
sory za głupie pytanie... ale czy to nie będzie przypadkiem, skybox? jak się mylę to mnie poprawcie
NIE. Tu jest narożnik dla kibiców.
Odpowiedz cytując