strefa mieszana, wywiady z zawodnikami po meczu , i nagle "sorry, musicie sie usunąc, karetka wyjezdza ze stadionu" . LOL
A jak rzeczywiscie wjazdy dla autobusow są za małe dla ktorejs marki, to byłaby niezła parodia, ale co tam, miasto kupi 1 autokar o dobrych wymiarach , ktory bedzie woził druzyny z hotelu na stadion i po problemie...