Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10477
Stary 10.06.2010, 15:21
Z tymi wjazdami to juz absurd. Nawet jezeli sie okaze ze kazdy autobus sie zmiesci to i tak po co robic takie stykowe sytuacje ? Jak sobie ktos buduje dom i ma 185 cm wzrostu to przeciez nie robi sobie drzwi wysokich na 186 cm ? Ehhh
Odpowiedz cytując