zbymak napisał(a):

|
Teraz jeszcze niech sie okarze ,ze wjazd dla autokarów jest za mały.Jak twierdzi Maci0s wjazd byl mierzony Autosanem a Scania już sie nie mieści.
|
Ch...przytnie się scanie. Dla mnie wjazdy do parkingu podziemnego na oko wydają się za wąskie.Nawet rok temu była mowa że jak wjedzie tam autokar i nie daj boże się zepsuje to przez dach będą wychodzić bo drzwi nie otworzą.
P.S. Ale byłaby szopka np.Real wyłazi dachem na Reymonta
