rafal777 napisał(a):

|
Jak nie ma szczeliny? a co jest między pawilonem a trybuną główną? Jebana szczelina i to pewnie tamtedy będa wjeżdżać. Jeśli nie to sam nie wiem którędy. Ponoć jest pomysł że będzie wyjeżdżać razem z zawodnikami z szatni.
|
W tej szczelinie stoi niemały agregat klimatyzacyjny i na 100% wiem że go stamtąd nie ruszą. Więc musiałaby karetka jechać przez środek pawilonu.Niby jak?.
Pytanie wogóle po co w takim razie byyby 3 pozostałe wjazdy skoro karetka miałaby dymać przez pawilon.