Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24619
Stary 10.06.2010, 14:48
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność, że nie negocjują kontraktów z piłkarzami
Być może ogłoszą je 1 lipca i dopiero od tego dnia będą mogli z nami trenować, co Ci to da że dziś podpiszą kontrakt z 10 zawodnikami jak i tak będą naszymi piłkarzami od lipca.
A ty dalej swoje. Nie ma znaczenia że 1 lipca będą oficjalnie zawodnikami nowego klubu. Stary klub zawodnika jeśli jego działacze są w miarę normalni bez problemu wyda zgodę na treningi sprzedanego piłkarza już w czerwcu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując