WISŁAZWE napisał(a):

Skąd ta pewność, że nie negocjują kontraktów z piłkarzami
Być może ogłoszą je 1 lipca i dopiero od tego dnia będą mogli z nami trenować, co Ci to da że dziś podpiszą kontrakt z 10 zawodnikami jak i tak będą naszymi piłkarzami od lipca.
|
A ty dalej swoje. Nie ma znaczenia że 1 lipca będą oficjalnie zawodnikami nowego klubu. Stary klub zawodnika jeśli jego działacze są w miarę normalni bez problemu wyda zgodę na treningi sprzedanego piłkarza już w czerwcu.