Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
10468
10.06.2010, 14:31
jak widać temu panu na focie wygodnie się siedzi
wiec nie jest źle
) szkoda ze barierki są kwadratowe;/ ale to juz by bylo czepianie sie
)
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133