Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10468
Stary 10.06.2010, 14:31
jak widać temu panu na focie wygodnie się siedzi wiec nie jest źle) szkoda ze barierki są kwadratowe;/ ale to juz by bylo czepianie sie)
Odpowiedz cytując